Za nami niezwykły Dzień Kobiet w Skierdach – przepiękny wernisaż „Kobiety w sztuce” autorstwa Beaty Anny Topolińskiej, możliwość spotkania i rozmowy z malarką we własnej osobie i niezwykły koncert Juliana Mere. Dodatkową atrakcją było ożywienie obrazów i krótki występ solo na skrzypcach Gabrysi Krzemińskiej (młodej mieszkanki Skierd!), degustacja wina, różnego rodzaju nalewek, słodkich smakołyków i przepysznej, aromatycznej kawy, a także występ zespołu wokalnego pod przewodnictwem Pana Artura Zielińskiego i konkurs wokalny – bo przecież śpiewać każdy może!

Dziękujemy za obecność! A wszystkim Paniom, Kobietom, Żonom, Matkom, Babciom składamy najserdeczniejsze życzenia – niech spełnią się wszystkie Wasze pragnienia, a na twarzy jak najczęściej gości uśmiech!

A na koniec… niespodzianka! Już jutro (w sobotę), na godzinę 13.00 zapraszamy wszystkie chętne Panie na spotkanie z Panem Hubertem Palakiem, który poprowadzi pierwsze zajęcia sportowe dla kobiet z elementami samoobrony, stretchingu, pilatesu i zumby. Jeśli uda się zebrać odpowiednią liczbę osób, takie zajęcia będą odbywać się regularnie (termin oczywiście do ustalenia przez zainteresowanych).

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *