19 października 2019 r. kolejne Spotkanie z Mistrzami Dubbingu w GCK w Skierdach. Tym razem gościliśmy pana Tomasza Borkowskiego, który u nas pojawił się jako straszny Dracula z filmu „Hotel Transylwania 3”

Podobnie jak Dracula, pan Tomasz okazał się niezwykle sympatycznym, zabawnym człowiekiem – tak rozgrzał atmosferę na sali, że większość uczestników spotkania wzięła udział we wstępnych ćwiczeniach dubbingowych: z emocją, uśmiechem, zgrzytem, zachwytem, przerażającym okrzykiem powtarzali kwestie konkursowe na 9. listopada!

Następnie rzeźbiliśmy… w galarecie. Czy było trudno? Cóż… trudniejsze było przetransportowanie wyrzeźbionej, galaretowatej postaci do sali obok. Nie tylko galareta drżała jak oszalała! Drżały ręce i nogi!

Na koniec na wszystkich czekała zabawa disco rodem z filmu „Hotel Transylwania” – w stylu Blobby! Prowadziła je choreografka, pani Marta Domagała-Witkowska. Wszyscy tańczyli z wyrzeźbionymy wcześniej galaretowatymi stworami! Często i gęsto galareta lała się po podłodze, budząc wiele śmiechu.

Na koniec – obowiązkowe zdjęcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *