Gminne Centrum Kultury w Skierdach zaprasza na trzecią wirtualną wystawę w ramach Galerii Dziesiątka, pt. „W moim ogrodzie – Drzewa duże i małe”.

Po raz kolejny wspólnie odkrywamy piękne ogrody mieszkanek i mieszkańców naszej gminy Jabłonna! Zapraszamy do ogrodów pań Heleny Kordowskiej, Steni Zwolińskiej oraz Doroty Tondera! Autorkami zdjęć są panie Olga Dyżakowska, Anna Murawska-Furmanek i Dorota Tondera. Opisy opracowała kierowniczka GCK w Skierdach, pani Dorota Tondera.

Jeśli chcą Państwo pochwalić się własnymi okazami roślin w ogrodzie, zapraszamy do komentowania albumu i zdjęć – tworzymy Galerię Dziesiątka wspólnymi siłami!

Gminne Centrum Kultury w Skierdach zaprasza na trzecią wirtualnę wystawę w ramach Galerii Dziesiątka, pt. "W moim…

Opublikowany przez GCK Skierdy Piątek, 12 czerwca 2020