Na pewno pamiętacie pełne zabawy cztery tygodnie, które zorganizowaliśmy w ubiegłym roku w ramach akcji LATO 2019 – no bo któż mógłby zapomnieć, że byliśmy razem na trampolinach, na kręglach, graliśmy w pinballe, odwiedzaliśmy muzea – między innymi futurystyczne Muzeum Neonów – i wspaniale się bawiliśmy, zagłębiając się w kulturę, sztukę i sport!

Dla zapominalskich – linki z fotorelacjami z akcji LATO 2019:
PIERWSZY TYDZIEŃ – trampoliny, rowery i wafle!
DRUGI TYDZIEŃ – neony, twierdza Modlin, konie i sztuka!
TRZECI TYDZIEŃ – kręgle i mnóstwo przyrody!
CZWARTY TYDZIEŃ – pałace, ogrody, gotowanie i… spadochron!

W tym roku – jak wszyscy wiemy – zaskoczyła nas pandemia. Wszystkie miejsca publiczne – szkoły, centra kultury, kluby fitness, centra handlowe – muszą spełnić bardzo rygorystyczne warunki, zanim otworzą się dla innych; szczególnie istotne jest tu zdrowie i życie dzieci oraz seniorów.

Nasz budynek GCK w Skierdach jest przepiękny… ale malutki, w związku z czym w tym roku będziemy prowadzić akcję LATO wirtualnie – do momentu, kiedy otrzymamy pozwolenie na prowadzenie zajęć stacjonarnych! My również nie możemy się doczekać, aby się z Wami znów spotkać, rozmawiać o kulturze i tworzyć piękne dzieła sztuki!

Zapraszamy na zapisy na zajęcia stacjonarne do naszych siostrzanych placówek w Jabłonnie i Chotomowie, które dysponują o wieeeele większymi salami! Kto wie, może i my niedługo pokusimy się o większy metraż? 😉

Zapraszamy również za zajęcia w naszej wakacyjnej świetlicy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *